MakeBlock mBot Bluetooth Kiti v1.1 - Mavi

Yeni 2 - 3 Gün içinde MakeBlock mBot Bluetooth Kiti v1.1 - Mavi

MakeBlock mBot düşük fiyatlı, kolay kurulum ve kullanıma sahip, çocuk ve genç yaşta kişiler başta olmak üzere her yaş grubuna hitap eden çok yönlü bir robotik ve elektronik platformudur.Son zamanlarda çocukların gelişiminde ve eğitiminde önemli adımların atıldığı STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) akımı sayesinde çocuklar teknolojiyle de kademeli olarak bilinçli bir şekilde tanışıyor. Bu gelişime katkısı bulunacak çok yararlı ve güzel bir şekilde hazırlanmış olan mBot robot çocukların mekanikteki el becerileri, kontrol ve bilgisayar sistemlerinde tecrübelerinin artmasını sağlayacak ve ufak yaştan itibaren robotik sistemlerin mantığını anlamalarına olanak sağlayacaktır.


Bu ürün, mavi renkli ve Bluetooth bağlantıya sahip güncellenmiş mBot v1.1 setinden oluşur.

mBot V1.1 eski modellerinden farklı olarak elektronik devre kartı koruması, geliştirilmiş sarhoş teker ve LiPo batarya yuvasına sahiptir (paket içerisinde LiPo batarya bulunmaz). mBot için özel tasarlanmış 3,7V Lipo Batarya 950mAh 25C - Mbot Pili isimli ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

LiPo batarya, kızılötesi kumanda için CR2025 saat pili ve eğitim kitabından oluşan mBot setlerimizi de buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Cihazın Bluetooth özelliği sayesinde ister cep telefonunuzdan Makeblock uygulaması ile (Android/iOS) manuel olarak kontrol edin, isterseniz bilgisayarınız/akıllı cihazınıza kablosuz olarak bağlayarak programlayın!

Kolay Montaj:
Set içerisinde yer alan 40 adet parçayı kolayca birleştirerek robotunuzu kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.


Set İçeriği:

  • MakeBlock mBot Bluetooth Kiti v1.1
  • Çocuklar için Scratch ile Robotik Kitabı
  • mBot için 3.7V 900mAh lipo batarya
  • mBot kumanda için CR2025 pil

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Ürün Kodu: mat-robot-mbot-bluetooth-mavi
  • Stok Durumu: 2 - 3 Gün içinde
  • 695,00₺
  • Vergiler Hariç: 588,98₺
WHATSAPP

Etiketler: robotistan, makeblock, mbot, scratch ile robotik