Menu
Sepetiniz

NLP Practitioner Sertifika Programı

NLP Practitioner Sertifika Programı
NLP Practitioner Sertifika Programı
NLP MUCİZESİ

NLP, farkında olmadan alışagelmiş davranış düzenimiz sebebiyle otomatik olarak davrandığımız, düşündüğümüz, algıladığımız ve uyguladığımız durumları daha bilinçli bir şekilde eyleme geçirebilmek için zihin ve beden programlama aracıdır. Özetle NLP Nedir? sorusuna duygu ve davranışlarımızı yeniden biçimlendirme metodudur diyebiliriz.

NLP PRACTİTİONER EĞİTİMİNİ ALMANIZ SİZE NE FAYDA SAĞLAR?

NLP, kök inanç ve negatif alışkanlıkların neden olduğu ve hayatımızı sürekli tekrarlamamızı sağlayan durumları fark edip, bunu zihinde ve davranışlarımızda değiştirmemizi sağlar. NLP beş duyu organının yönetildiği beyin ve sistemini yönetir.

NLP PRACTİTİONER NASIL UYGULANIR?

Duygular ve düşünceler pek çok insan için mantıktan önce gelmektedir. Hatta mantık, duygu ve düşüncelerin süzgecinden geçtikten sonra oluşmaktadır. Bu nedenden ötürü, bireylerin duygularını kontrol ederek onları faydalı hale getirmeleri gerekmektedir.

Kurumumuzdan aldığınız Üniversite onaylı NLP Practitioner Sertifika Programı'nı tamamladığınızda danışanlarınıza ya da yakın çevrenize NLP teknikleri uygulayabilirsiniz.

NLP PRACTİTİONER SİZE NELER KAZANDIRACAK?
 • Bir daha asla aynı olamayacaksınız;
 • Çünkü bir daha asla eski sınırlamalarınız olmayacak,
 • Çünkü dünyaya bir daha eski gözlüklerle bakmayacaksınız,
 • Çünkü bir daha dünyayı etrafınızda kalın duvarlarla hissetmeyeceksiniz,
 • Çünkü kafanızda sizi rahatsız eden sesler olmayacak,
 • Çünkü kendiniz olmak ne demek anlayacaksınız,
 • Tıpkı bunu yaşayan sizden önceki yüzlercesi gibi.

Eğitimin İçeriği


§  NLP Nedir?

§  NLP‘nin Tarihçesi,

§  NLP’de İletişim Modeli,

§  Disney Stratejisi,

§  Üçüncü Boyut,

§  Öğrenme Seviyeleri

§  Değişim Seviyeleri,

§  Uyum ve Eşleştirme,

§  Temsil Sistemleri,

§  Erişim İpuçları,

§  Çapa Atma teknikleri,

§  Alt Modaliteler,

§  Swish Tekniği,

§  Fobi Tekniği,

§  Değerler Çalışması,

§  Stratejiler,

§  Altı Adımda Yeniden Çerçeveleme,

§  Meta Model,

§  Milton Model,

§  Dil Kalıpları,

§  Yeniden Çerçeveleme,

§  Ve diğer modeller ve teknikler.

KİMLER NLP PRACTİTİONER SERTİFİKASINI ALMALI?

 

İş ve özel yaşamında kaliteyi yakalamak isteyen herkes katılmalıdır.

Uluslararası kabul görmüş program, artık size yararlı olmayan alışkanlıklarınızdan kurtulmanız ve aynı zamanda hayal ettiğiniz hayatı yaşamanız için size yardımcı olmayı odaklanmıştır.

EĞİTİM SÜRECİ HAKKINDA BİLGİ


 • Eğitim Süresi : 30 gün
 • Eğitim Türü :Uzaktan Eğitim ile video ders
 • Belgelendirme : Üniversite onaylı sertifika
 • Sınav : Eğitim süresi (30 gün) içerisinde videolarınızı izleyip, sınavınızı en az 50 puan alarak tamamlamanız gerekmektedir. Her katılımcının 3 adet ücretsiz sınav hakkı bulunmaktadır. Sınavı başarı ile tamamlayan kursiyerlerin sertifikası bir sonraki ay E-Devlet'e yansıtılmaktadır.
 • Başvuru : Kursiyer, internet sitemizden üyelik hesabı oluşturup katılmak istediği eğitime kayıt ol seçeneği ile başvurusunu ve ödemesini yapar.


    EĞİTMEN  

    TÜLAY YÜCEYURT

    İstanbul'da doğmuştur. Lisans eğitimine İşletme alanında başlamıştır. Ardından İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümünde devam etmiştir.

    Profesyonel iş yaşamına İstanbul’da uluslararası kurumsal kurumlarda 10 yılın üzerinde satınalma ve orta düzey yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. Gelişim, insan davranışları gibi konulara olan ilgisi nedeniyle kişisel gelişim sektörüne geçiş yapmıştır. Kişisel gelişim alanında INLPTA – International NLP Trainers Association’dan NLP eğitimlerini alarak başlamıştır. Sonraki aşamada Chuck Kocher, Robert Smith ve Erl Morrell Stinson gibi dünyanın önde gelen eğitmenlerinden ileri seviyede NLP, Koçluk, Hipnoz, Quantum, leadership eğitimleri almıştır. Eğitmen Lisansını L.L.Academy’de tamamlamıştır.

   Öğrenci Koçluğu ve Yaşam Koçluğu eğitimleri, aynı zamanda üyesi olduğu Association For Coaching (AC) tarafından akredite edilmiştir. (Accredited Certificate in Coach Training).

   7 yılı aşkın bir süredir bireysel olarak öğrencilere ve yaşamlarında değişimi yakalamak isteyen kişilere koçluk ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Koçluk hizmeti verdiği öğrencilerin öğrenme ve odaklanma sorunları üzerine araştırmalar yapmış ve beyin temelli öğrenme metodları konusunda THINK BUZAN-Inventors of Mind Mapping Türkiye’den Hafıza, Zihin Haritalama, Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimlerini almıştır.

    Ayrıca gerçekleştirdiği koçluk eğitimleri ile sektöre yetkin koçlar kazandırmaktadır. Ankara’da ilk defa 2013 yılında Çankaya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinde düzenlenen Öğrenci Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu programlarında eğitmen olarak görev yapmıştır. 2014-2016 yıllarında Sakarya Üniversitesi (UZEM) tarafından düzenlenen Koçluk Programları (Eğitim, Öğrenci, Yaşam), NLP Practitioner, NLP Master Practitioner, Trainer, Hafıza Teknikleri, Zihin Haritaları, Hızlı Okuma Eğitmenlik Sertifika Programları kendisi tarafından verilmiştir. 2016-2018 yıllarında Uludağ Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Koçluk Programlarında (Eğitim, Öğrenci, Yaşam), Hızlı Okuma eğitmeni olarak görev almıştır. 2018 yılından beri çeşitli kurumlarda Eğitmenliğe devam etmekte olup, Üniversitelerle işbirliğinde uzaktan eğitim vermeye devam etmektedir.